Affinitone Mineral – poznaj wszystkie zalety podkładu mineralnego i zobacz, dla jakiej cery został przeznaczony!

podkład mineralnyPodkład do twarzy jest zdecydowanie takim kosmetykiem, który zarówno w codziennym, jak i wieczorowym makijażu jest w stanie czynić cuda – ukrywać niedoskonałości, ujednolicać koloryt cery, a także przygotowywać skórę do następnych czynności makijażowych. Jednak podkład do twarzy może spełniać te funkcje tylko w przypadku, gdy zostanie on odpowiednio dostosowany do typu naszej cery. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się podkłady mineralne m. in. podkład Maybelline Affinitone Mineral. Podpowiadamy, jakie zalety posiada podkład mineralny Maybelline Affinitone i dla jakiego typu cery został on przeznaczony!

Podkład mineralny – dla skóry z problemami

Mineralny podkład do twarzy to kosmetyk, który może nam zapewnić nie tylko perfekcyjny i efektowny makijaż, ale też skuteczną pielęgnację skóry. Wypryski, zmiany trądzikowe, podrażnienia, zaczerwienienia, nadmierne przesuszanie i przetłuszczanie się skóry – to problemy, które dotyczą bardzo dużej ilości kobiet na całym świecie. Wiele z nich decyduje się na ukrycie zmian pod ciężkim i nie zawsze odpowiednio dostosowanym do swojego typu cery podkładem, bowiem nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że podkład może nie tylko tuszować niedoskonałości, ale też w pewnym sensie je leczyć.

Podkład mineralny – dla każdego typu cery!

  • Podkład mineralny jest kosmetykiem o szczególnych właściwościach, które sprawiają, że mogą stosować go posiadaczki różnych typów cer.
  • Posiada on naturalny skład, który pozbawiony jest sztucznych barwników, substancji zapachowych, a także środków konserwujących, dzięki czemu sprawdzi się on doskonale również przy problematycznych typach cery np. wrażliwej, naczynkowej czy trądzikowej.
  • Skład oparty na minerałach i pigmentach pochodzenia naturalnego pozwala na łączenie dwóch dwóch ważnych funkcji: pielęgnacyjnej i makijażowej. Jest on w stanie nie tylko ukryć niedoskonałości na twarzy, ale też prowadzić do ich widocznej redukcji.
  • Mineralny podkład do twarzy sprawdzi się doskonale u osób, które posiadają cerę suchą, tłustą, mieszaną, a także wrażliwą. Skład produktu został opracowany w taki sposób, by mógł skutecznie walczyć z problemem nadmiernego przesuszania i przetłuszczania się skóry, a także podrażnieniami.
  • Warto zaznaczyć, że minerały posiadają właściwości przyspieszające gojenie się ran, kojące zaczerwienioną skórę, a także łagodzące podrażnienia, dlatego podkład mineralny będzie idealnym kosmetykiem dla osób, które zmagają się nie tylko ze skórą wrażliwą, alergiczną czy atopową, ale też dla pań, które mają za sobą pewne zabiegi dermatologiczne np. leczenie laserowe.
  • Podkłady mineralne posiadają doskonałą zdolność odbijania światła, dzięki czemu możemy uzyskać efekt naturalnie rozświetlonej i promienistej cery. Ponadto cechuje je wyjątkowa trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych, w tym warunki pogodowe.

Podkład Maybelline Affinitone Mineral

Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć kilkanaście podkładów mineralnych różnych marek, przy czym na szczególną uwagę zasługuje zdecydowanie podkład Maybelline Affinitone Mineral. Cieszy się on bardzo dobrymi opiniami wśród kobiet, które przyznają, że idealnie pokrywa skórę i nadaje jej nieskazitelny oraz naturalny wygląd. Wiele kobiet, w trakcie regularnego stosowania, zauważyło widoczną poprawę kondycji swojej skóry, która stała się promienna, wygładzona i znacznie lepiej nawodniona. W ofercie marki Maybelline znajdziemy aż 6 różnych odcieni podkładu Affinitone Mineral, dzięki czemu możemy liczyć nie tylko na skuteczną pielęgnację, ale też efektowny makijaż.