Depilacja laserowa – tak czy nie

skuteczna depilacja lserowaW ostatnim czasie depilacja laserowa zyskała na popularności dzięki rozwojowi techniki, która pozwoliła na zbudowanie sprzętu umożliwiającego efektywne zabiegi. Co sprawia, że tysiące kobiet decydują się na taki krok? Czy to zwykła moda, czy może coś więcej?

Przede wszystkim: wygoda!

Nie da się ukryć, że depilacja przyczynia się do ogromnej wygody – jeśli mowa o depilacji nóg oraz okolic intymnych i pach, plusem jest to, że o golarkach czy piankach można raz na zawsze zapomnieć. Będzie to zaletą także w przypadku wyjazdów, ponieważ pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w kosmetyczce. Potrzeby stosowania depilacji nie trzeba wyjaśniać paniom, które mają problem z nadmiernym owłosieniem twarzy – po kilku sesjach w salonie kosmetycznym o kłopocie można zapomnieć. Sam zabieg jest nieskomplikowany, a co najważniejsze – prawie bezbolesny, choć trzeba wziąć poprawkę na to, że każda z nas ma nieco inny próg bólu.

Procedura nie wymaga także specjalnego przygotowania – należy jedynie zadbać, aby skóra była ogolona. Podczas zabiegu ma być także sucha i czysta. W zależności od wybranego obszaru ciała, depilacja wykonywana jest w kilku turach. Podczas jednej usunięte zostaje około 40% włosów. Efekty można zauważyć nawet po pierwszym zabiegu. Takie rozwiązanie poleca się osobom, które zmagają się z problemem wrastających włosków lub nadmiernym owłosieniem.

Gdzie się udać?

Chociaż salonów zajmujących się depilacją laserową niemal w każdym większym mieście nie brakuje, warto zwracać uwagę na opinie i sprzęt, jakim dysponuje dana placówka. Jeśli chciałabyś poddać się zabiegowi depilacji laserowej i pochodzisz z województwa zachodniopomorskiego, połącz te fakty – sprawdź ofertę na stronie internetowej www.top-laser.pl. To firma z siedzibą w Koszalinie prowadzona przez profesjonalnie wykształcone i doświadczone w branży panie kosmetolog. Każda z nich z uśmiechem na twarzy odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości i podsunie rozwiązania każdego problemu, a to wszystko przy w pełni indywidualnym podejściu. Zakres wykonywanych zabiegów jest bardzo szeroki i wchodzi w niego nie tylko depilacja laserowa, ale również procedury przeciwtrądzikowe oraz modelujące sylwetkę, np. lipoliza iniekcyjna. Popularnością cieszy się także peeling kawitacyjny, który usprawnia mikrokrążenie i złuszcza martwe komórki naskórka, co przywraca cerze blask. Gabinet jest nowocześnie wyposażony i w pełni przygotowany, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby pacjentów. Nie czekaj, przekonaj się sam!