Efekt porcelanowej cery – laserowe zamykanie naczynek

porcelanowa twarzMoże i efekty podjadania widać w naszej sylwetce, ale na twarzy widać znacznie więcej – nieprzespane noce, szybki tryb życia, przemęczenie i stres. W rezultacie skóra staje się poszarzała, traci swoją elastyczność, pojawiają się drobne zmarszczki oraz rumień i tzw. pajączki czyli pękające naczynia krwionośne. Jeśli mimo wszystko nie jesteśmy w stanie zmienić naszego stylu życia na bardziej komfortowy dla naszej skóry to jeszcze nic strasznego. Postęp dzisiejszej medycyny estetycznej, pozwala osiągnąć niemal natychmiastowe rezultaty, bez żmudnej i ciężkiej terapii. Coraz częściej kobiety decydują się na leczenie zmian naczynkowych, by uzyskać nieskazitelną cerę.

Gładka i piękna skóra przy pomocy lasera

Równomierny koloryt skóry to marzenie każdej kobiety, wiele z nich jednak codziennie rano musi sięgać po zielony korektor, by zamaskować czerwone plamy na twarzy. To rumień i pękające naczynia krwionośne. Zazwyczaj ich zamaskowanie wystarcza, by pozbyć się problemu na cały dzień, ale jest czasochłonne, bo wymaga dokładnego nałożenia produktu na problemowy obszar. A gdyby można było raz na zawsze pozbyć się problemu i cieszyć się jednolitym kolorem skóry? Już można, bo na rynku pojawił się laser Cutera Excel V. Jego wszechstronne działanie pozwala na leczenie powierzchownych blizn jak i głębokich zmian. Doskonale poradzi sobie z naczyniakami oraz rumieniem, nie straszne mu także zmiany barwnikowe oraz zaczerwienienia punktowe, jednak rozproszone. Cała tajemnica kryje się w połączeniu fal o dwóch długościach, które w trakcie zabiegu automatycznie dostosowują się do zmian pacjenta i niwelują problemy zarówno powierzchowne jak i sięgające w głębsze warstwy skóry. Zabieg jest bezbolesny, specjalna głowica z łatwością przemieszcza się po powierzchni skóry, docierając do najbardziej problematycznych miejsc. Efekty można sprawdzić na: http://www.klinikiziemlewski.pl/laseroterapia-fotodepilacja. Laser działa dwutorowo – punktowo eliminuje problem, a przy tym delikatnie chłodzi miejsca działania impulsu przed, w trakcie i po zabiegu, niwelując możliwość powikłań.

Z poważnym problemem walcz konkretnym laserem

Czasem problem, który w pierwszej chwili wydaje się powierzchowny, może mieć głębsze podłoże, a rumień, z którym borykamy się od jakiegoś czasu, może okazać się zupełnie innym schorzeniem. Rozszerzone naczynia krwionośne również nadają skórze różowy, a nawet czerwony odcień, ale przy tym uwypuklają i uwidaczniają znajdujące się pod skórą żyły. Z tym problemem także można walczyć. Zamykanie naczyń krwionośnych to kolejny innowacyjny zabieg znacznie poprawiający koloryt i ogólną kondycję skóry. Ekspertem w tej dziedzinie jest laser Fotona, bo jest skuteczny i delikatny jednocześnie. Skuteczny, ponieważ dociera do uszkodzonych miejsc w naczynkach krwionośnych i dzięki wysyłanym impulsom natychmiast je zamyka, niwelując problem. Delikatny, bo nie uszkadza powierzchownych warstw skóry, dzięki czemu okres rekonwalescencji ogranicza się do minimum, a więc do wizyty w gabinecie lekarskim.

Oddaj się w ręce specjalistów

Dzisiejsza medycyna estetyczna daje kobietom wiele możliwości poprawy niedoskonałości natury. Należy jednak umiejętnie z nich korzystać, wybierając tylko te zabiegi, które są odpowiednie dla naszej skóry. W tym celu warto oddać się w ręce specjalistów, którzy doradzą i podpowiedzą najskuteczniejsze i najlepsze dla nas rozwiązania. Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski to gwarancja jakości i bezpieczeństwa, a z jej pełną ofertą można zapoznać się na stronie http://www.klinikiziemlewski.pl/.