Kompleksowy zabieg pielęgnacji skóry

Geneo+ by Pollogen to nowoczesny zabieg, który pozwoli Ci na niemal natychmiastowe odmłodzenie skóry.

Dążenie do perfekcyjnej, młodej, promiennej skóry od zawsze było celem niemal każdej kobiety. Nic dziwnego, że chcemy wyglądać pięknie i młoda bez względu na wiek. Stosujemy różnorodne kosmetyki, ale obecne technologie umożliwiają uzyskanie niemal natychmiastowego efektu. Co więcej, są to naturalne metody, która odpowiednią zadbają o Twoją skórę. Jednym z nich jest Geneo+ by Pollogen.

Na czym to polega?

To nic innego jak błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny. Jego innowacyjne działanie polega na wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu. Dzięki temu uzyskasz efekt odmłodzenia, dotleniania i rozjaśnienia skóry. Taki zabieg ma również dodatkową zaletę. Powoduje lepsze przyswajanie produktów stosowanych do codziennej pielęgnacji. W trakcie zabiegu skóra zostaje wzbogacona o tlen i składniki odżywcze. Sam zabieg przypomina wykonywanie masażu twarzy. Jest on połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Zabieg jest bardzo odświeżający i przyjemny. Po zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu.

Jakie efekty uzyskasz dzięki Geneo+ by Pollogen?

Właściwie nie ma większych przeciwskazań do wykonywania tego zabiegu. Świetnie nadaję się również do zastosowania przed tzw. „wielkim wyjściem”, kiedy masz umówione spotkanie, ważną imprezę czy uroczystość rodzinną. Skóra po zabiegu nie wymaga długiej regeneracji, jest to zabieg natychmiastowy idealny do zastosowania „od ręki”. Sprawdzi się u osób, które chcą złuszczyć zrogowaciały naskórek i którym zależy na przywróceniu gładkości skóry. Takie jest główne założenie i efekt zabiegu. Ponadto Geneo+ by Pollogen świetnie wyrównuje koloryt skóry, poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje drobne zmarszczki.

Fenomen odmładzania

Na czym polega sztuka dotleniania skóry? Otóż zabieg wykorzystuje metodę reakcji chemicznej. Została ona odkryta w 1904 roku i wciąż z dużym powodzeniem stosuje się ją w medycynie i kosmetologii. Na miejsca, które zostaną podane zabiegowi nakłada się specjalny żel. W styczności z urządzeniem dochodzi do wspomnianej reakcji, która jest aktywowana na powierzchni skóry. Łączą się tutaj kapsułki, stworzone z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego. W reakcji z żelem wytwarzane są mikropęcherzyki, które powodują dotlenienie skóry, a tym samym poprawiają kondycję skóry i wzmacniają efekty zabiegów przeciwstarzeniowych. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Jedynymi przeciwwskazaniami mogą być: aktywne stany zapalne, przerwana ciągłość skóry, ciąża itp.

Artykuł powstał dzięki firmie Estetican oferująca zabiegi http://estetican.pl/geneo w swoich placówkach na terenie Warszawy.