Mezoterapia – jeden zabieg na wiele problemów

Z wiekiem skóra traci jędrność i pojawiają się wyraźne oznaki starzenia. Na jej wygląd wpływa również szybki i stresujący tryb życia czy nieodpowiednia dieta. Kosmetyki pielęgnacyjne z czasem okazują się niewystarczające i dlatego warto poszukać skutecznego i jednocześnie mało inwazyjnego sposobu. Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest mezoterapia igłowa.

Zalety mezoterapii

Zabieg cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na natychmiastowe efekty, wysoką, skuteczność, a także niewielką inwazyjność oraz przystępną cenę. Znaczna poprawa kondycji skóry oraz wyraźnie młodszy wygląd to tylko niektóre z korzyści tego wyjątkowego zabiegu, ponieważ ma ona bardzo szerokie zastosowanie. Mezoterapia oferowana w Klinice Miracki w Warszawie to również bardzo skuteczne sposoby na odżywienie skóry głowy, zwiększenie objętości włosów oraz redukcja cellulitu. Co warto wiedzieć o poszczególnych preparatach?

Piękne, gęste włosy dzięki Dr Cyj

Łysienie różnego pochodzenia, nadmierna utrata włosów lub ich zahamowany odbijają się nie tylko na wyglądzie, ale także samopoczuciu. Któż z nas nie chciałby mieć zdrowych, gęstych i lśniących włosów? Mezoterapia skóry głowy to szybki i skuteczny sposób na zahamowanie wypadania włosów oraz znaczne zwiększenie ich objętości. Zaledwie dwumiesięczna kuracja pobudza mikrokrążenie, przyspiesza porost włosów oraz pielęgnuje skórę głowy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny oraz nie wymaga uciążliwego okresu rekonwalescencji. Mezoterapię z użyciem preparatu Dr Cyj wykonuje lekarz po wcześniejszej konsultacji i wykluczeniu przeciwwskazań takich jak:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • niewyrównana cukrzyca
  • choroby nowotworowe
  • stany zapalne i otwarte rany w okolicy owłosionej skóry głowy.

Zabiegu nie wykonuje się u osób poniżej 18 roku życia. Dr Cyj to skuteczny i bezbolesny sposób na gęste i zdrowe włosy.

Modelowanie i odmładzanie – wyjątkowe właściwości preparatu Neauvia

Redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy, korekta kształtu ust, modelowanie kości policzkowych, płatków uszu, dłoni, stóp i miejsc intymnych skutecznie, bezboleśnie? Tak, to jest możliwe! Neauvia to linia produktów wypełniających, które pobudzają do wytwarzania kolagenu, poprawiają nawilżenia i elastyczność skóry oraz eliminują ubytki tkankowe. Mezoterapia igłowa z użyciem preparatów Neauvia jest bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem o minimalnym ryzyku działań niepożądanych, pozwalającym uzyskać naturalny, młody, wygląd. W skład linii Neauvia wchodzi:

  • Neauvia Hydro Deluxe- preparat zawierający najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy, stosowany w celu spłycenia drobnych zmarszczek, poprawy elastyczności i stopnia nawilżenia skóry,
  • Neauvia Rheology- zawiera kwas hialuronowy oraz aminokwasy, stosowany w przypadku pierwszych oznak starzenia się skóry, pomaga zredukować zmarszczki, odmłodzić dłonie oraz skorygować kształt ust,
  • Neauvia Organic Stimulate- preparat stosowany głównie w wolumetrii, poprawia gęstość i objętość tkanek, kości jarzmowych, dłoni i kolan,
  • Neauvia Organic Intense- preparat o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego, podawany podskórnie w okolice intymne, wierzch dłoni i stóp, znacznie poprawia kondycję skóry.

Mezoterapia igłowa z użyciem preparatów z linii Neauvia to bezpieczny, bezbolesny i mało inwazyjny zabieg, który znacznie poprawia wygląd skóry, a także modeluje kości policzkowe, płatki uszu, ust oraz koryguje asymetrię twarzy. Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża, karmienie piersią, epilepsja, choroby nowotworowe, alergia, porfiria oraz zażywanie aspiryny.

Mezoterapia igłowa pomaga wyeliminować wiele problemów estetycznych jak zmarszczki, łysienie różnego pochodzenia, asymetria twarzy, cellulit, rozstępy w bezpieczny i bezbolesny sposób. Więcej informacji na stronie: klinikamiracki.pl