Nici liftingujące – dzięki nim odmłodniejesz!

Na podium wśród zabiegów, które dają spektakularne i szybkie efekty odmłodzenia, od lat znajdują się nici liftingujące PDO! Sprawiają, że skóra nie tylko staje się napięta i gładka, ale także rozświetlona i nawilżona – po prostu wygląda młodziej! Wszystko dlatego, że działają mechanicznie – podtrzymują tkanki, ale także pobudzają produkcję kolagenu. Zobacz, jak działają nici liftingujące i przekonaj się, że to doskonały zabieg dla ciebie!

Kiedy zdecydować się na zabieg z nićmi?

Nici liftingujące znajdują zastosowanie kiedy opadają policzki, tworzą się tzw. chomiczki, opadają brwi, pojawiają się worki pod oczami oraz poziome i pionowe zmarszczki czoła. Zabieg z nićmi można wykonywać już po 30. roku życia, kiedy to zaczynamy dostrzegać coraz bardziej, iż twarz zaczyna zdradzać oznaki starzenia, ale szczególną popularnością cieszą się w okolicach 50. roku życia, gdy wyraźnie widzimy opadające tkanki. Nici liftingujące w takim przypadku potrafią zdziałać cuda!

Efekty zabiegu nićmi liftingującymi PDO

Jeśli zdecydujesz się na tego typu zabieg spodziewaj się natychmiastowego efektu odmłodzenia. Dzięki mechanicznemu działaniu nici, tkanki ulegają podniesieniu (nici stanowią swego rodzaju rusztowanie), a poprzez pobudzenie fibroblastów do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego sprawiają, że skóra staje się bardziej rozświetlona, nawilżona, sprężysta. To podwójne działanie nici, sprawia, że są one jednymi z najlepszych zabiegów w kategorii anti-aging.

Jak wygląda zabieg?

Do zabiegu nie trzeba się praktycznie przygotowywać, jest to procedura szybka. Nici nie pozostawiają nacięć lub widocznych blizn. Zabieg odbywa się w znieczuleniu. Lekarz umieszcza nici pod skórą, za pomocą bardzo cienkiej igły. Pacjent wraca do normalnych, codziennych czynności zaraz po zabiegu, zaczerwienienie znika po kilku godzinach. Jest to zabieg powtarzalny – po pewnym czasie nici liftingujące PDO ulegają wchłonięciu, dlatego może być on wykonywany wielokrotnie.

Wskazania na twarz i na ciało!

Nici z powodzeniem stosuje się na twarz do tzw. V liftingu, przy wyraźnych zmarszczkach (np. fałd nosowo-wargowy), gdy opadają policzki, skóra jest wiotka. Ale często też wykorzystuje się je także na ciało – na fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, w celu ujędrnienia i nadania kształtu piersi, przy zwiotczeniach na pośladkach, brzuchu, ramionach lub nogach.

Więcej o niciach liftingujący przeczytasz tutaj: https://www.preibisz.com/zabiegi/nici-liftingujace-pdo/