Piękno bez wyrzeczeń i sztuczności – wyglądaj naturalnie pomimo makijażu!

Żadna przesada nie jest dobra. Jeśli nie chcesz wyglądać, jak w masce, powinnaś nauczyć się, jak z umiarem nakładać makijaż. Ale to nie wszystko. Naturalne piękno wymaga również użycia odpowiednich kosmetyków – nieobciążających i sprzyjających Twojej cerze.

Współczesne trendy w makijażu – make up no make up

Jeśli chcesz wyglądać ładnie i tak, jak sugerują to współczesne trendy, nie powinnaś nakładać na siebie zbyt wiele kolorowych kosmetyków. Wyrazisty makijaż zostaw na specjalne okazje. Teraz wystarczy na co dzień jedynie lekko podkreślić oko, zmatowić cerę dobrym i ukryć niedoskonałości dobrym podkładem, ewentualnie lekko wykonturować twarz i pomalować usta oraz zarysować brwi. Tak naprawdę obędziesz się bez wielu oferowanych przez drogerie kosmetyków do makijażu.

Nude make up – wyglądaj pięknie, ale naturalnie

To właśnie ten rodzaj makijażu powinnaś opanować, aby osiągnąć najlepsze efekty. Nude make-up pozwoli Ci się czuć pewnie, ale jednocześnie naturalnie – prawie jakbyś nie miała go na sobie. W takim makijażu możesz swobodnie wyjść na ulicę, do pracy i na randkę, wiedząc, że wszelkie niedoskonałości zostały ukryte, a Twoje atuty zgrabnie podkreślone. To make-up, który jest praktycznie niewidoczny. Jest, ale go nie ma. Gwarantuje on nie tylko maksymalnie naturalny wygląd, ale również ulgę dla skóry. Wybierz jednak odpowiednie kosmetyki do stworzenia go.

Starannie dobrane kosmetyki do naturalnego makijażu

Nie możesz sięgnąć po byle jaki fluid czy korektor. Podkład, który będzie leżał na twarzy cały dzień musi być lekki, a przede wszystkim pielęgnujący i ochraniający. Żeby uniknąć wrażenia maski w trendzie make up no make up stosuje się kosmetyki wielofunkcyjne, które będą nie tylko maskować, ale również odżywiać skórę i chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi. Odpowiedni podkład to najważniejszy kosmetyk, którego będziesz używać codziennie. To podstawa nude make-upu.

Podkład, który mocno kryje, ale nie tworzy maski?

Żeby zachować naturalny wygląd makijażu, Twój podkład musi być idealny. Taki będzie choćby: Vitalumiere Aqua Podkład w płynie SPF 15 nr 40 Beige od Chanel, który zapewni Ci luksusowe krycie, a jednocześnie niesamowitą lekkość. To właśnie takie fluidy są w cenie. Mocno nawilżający kosmetyk rozświetli Twoją twarz, a jednocześnie ochroni przed promieniowaniem słonecznym. Nosząc taki podkład będziesz czuła się pewnie, ale wciąż naturalnie – bez efektu maski.

Naturalne, nieobciążające skóry kosmetyki do makijażu

Wybieraj do swojego nude make-upu takie kosmetyki, które mają wyłącznie naturalny skład i nie zawierają zbędnych chemikaliów. Jeśli chcesz codziennie wyglądać pięknie bez zbytniego zakrywania swojego naturalnego looku, musisz odpowiednio dbać o cerę. Kosmetyki naturalne i luksusowe do makijażu z pewnością pomogą Ci nie tylko w poprawieniu codziennego image’u, ale i w tym, aby skóra twarzy sama z siebie zachowała odpowiednią kondycję i piękny wygląd. Nie warto oszczędzać na kosmetykach, których używasz na własnej skórze!