Profesjonalne zabiegi na twarz

background

background

W centrum kosmetyczno-dermatologicznym Dermed Kraków, możesz skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych na twarz. Prawidłowa pielęgnacja twarzy w domu to podstawa, do zachowania pięknej skóry, ale często jest niewystarczająca. Z tego powodu, warto skorzystać z zabiegów na twarz.
W ofercie Centrum Dermed znajdują się takie zabiegi na twarz, jak na przykład:
• Lifting Titan ® – zabieg poprawiający napięcie skóry za pomocą promieniowania podczerwonego
• Oxybrazja, dzięki której skóra stanie się odmłodzona i zrewitalizowana. Zabieg polega na oczyszczeniu skóry za pomocą roztworu soli fizjologicznej z tlenem.
• Mezoterapia bezigłowa – to zabieg cieszący się szczególnym powodzeniem wśród pacjentów Dermed Kraków. Mezoterapia usuwa zmarszczki, zmniejsza widoczność przebarwień i sprzyja zachowaniu gładkiej skóry.
• Vitalaser ® – to zabieg, który poprawia regenerację skóry i wpływa na wygładzanie zmarszczek. Dzięki niemu skóra wygląda znacznie młodziej.
• Cryolift ® – opatentowany zabieg, w którym używa się kontrolowanego zimna, by poprawić ujędrnienie skóry. W tym zabiegu łączy się lecznicze działanie światła LED oraz używanie kosmetyków, które zawierają łatwo przyswajalne składniki odżywcze.
• Podobnym zabiegiem jest Cryodermia ®. Ma on kompleksowe działanie odmładzające na skórę, przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie i kształtuje owal twarzy.
• Oczyszczanie skóry i peeling – dzięki nim, Twoja skóra wygląda lepiej i może łatwiej przyjmować substancje aktywne aplikowane w kremach.
Oferujemy także zabiegi polegające na oczyszczaniu i złuszczaniu martwego naskórka. Jeśli mieszkasz w okolicy, koniecznie odwiedź gabinet Dermed Kraków i skorzystaj z oferty.
Nasz gabinet wyróżnia stosowanie najnowocześniejszych urządzeń, które zapewniają skuteczne poprawienie stanu skóry, fachowa kadra, potrafiąca doradzić najwłaściwsze zabiegi oraz dogodna lokalizacja w centrum miasta.
Zabiegi na twarz warto stosować już od pojawienia się pierwszych objawów starzenia, dzięki czemu będą one znacznie skuteczniejsze.