Profesjonalny salon kosmetyczny poleca: lifting, laminacja i botoks rzęs

Coraz więcej kobiet stawia na naturalność, rezygnując z przedłużania rzęs i wybierając swoje naturalne włoski. Możesz je podkreślić i sprawić, że będą wyglądały bajecznie – bez doczepiania. Wystarczy, że zdecydujesz się na któryś z tych zabiegów: lifting, laminacja lub botoks rzęs. O co w nich chodzi? Wyjaśniamy w tym artykule. Zapraszamy do czytania!

Lifting rzęs

Lifting rzęs to nieinwazyjny zabieg z dziedziny kosmetologii, którego celem jest wydłużenie, podkręcenie i uniesienie rzęs. Taki efekt można uzyskać na zupełnie naturalnych rzęsach, bez konieczności ich przedłużania czy malowania tradycyjnym tuszem bądź henną. Dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla doczepianych włosków – zarówno tych na dłużej (np. metodą 1:1) lub na krócej (pojedyncze kępki). Efekt liftingu rzęs utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Zabieg nie niszczy rzęs i jest całkowicie bezpieczny. Nie ma również specjalnych wskazań po zabiegu.

Laminacja rzęs

Laminacja, innymi słowy laminowanie rzęs, często mylone jest z wyżej opisanym liftingiem. Jednak od liftingu różni się tym, że rzęsy po takim zabiegu są dodatkowo odżywione i to jest ich główny cel – zaraz po poprawie wyglądu, czyli lekkim podkręceniu. Zabieg cieszy się sporą popularnością, ponieważ nie dość, że poprawia kondycję rzęs, to sprawia, że są naturalnie uniesione – bez konieczności ich przedłużania. Dlatego nie będzie zaskoczenia, jak dodamy, że zabieg jest w 100% bezpieczny. Efekty są nieco dłuższe niż w przypadku liftingu, ponieważ mogą być widoczne nawet po 8 tygodniach. Po zabiegu nie wolno przez 24h myć oczu.

Botoks rzęs

Botoks na rzęsy? To możliwe! Ten zabieg jest niejako połączeniem funkcji i efektów tych powyższych. Dzięki botoksowi rzęsy stają się maksymalnie wzmocnione, nawilżone, zregenerowane, a przy tym – pięknie podkreślone i przyciemnione. Składa się z takich etapów, jak lifting (czyli podkręcenie), farbowanie (czyli zaczernienie) oraz zastosowanie preparatu Botox Lashes (wzmocnienie i regeneracja). Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, a jego efekty mogą utrzymać się nawet przez 2 miesiące!

Zastanawiasz się, który zabieg jest dla Ciebie? Profesjonalny salon kosmetyczny podpowie Ci, co jest najlepsze dla Twoich rzęs. Przyjdź i przekonaj się!