Ulthera – lifting twarzy bez użycia skalpela

ifting twarzy bez użycia skalpelaZabieg Ulthera jest innowacyjną techniką liftingu twarzy, wykonywaną przez specjalistów Kliniki Esteticmed Bieńkowscy. Bazuje na profesjonalnym urządzeniu, które wyklucza konieczność chirurga, a co za tym idzie operacji plastycznej. Rezygnuje z użycia skalpela na rzecz w pełni bezpiecznej metody medycyny estetycznej.

Rekomendacje do wykonania liftingu metodą Ulthera:

  • nadaje skórze objętość
  • przywraca jędrność i elastyczność
  • modeluje kształt twarzy
  • podnosi opadnięte brwi
  • podnosi opadnięte powieki, usuwając nadmiar tkanki skórnej z nad górnych powiek
  • redukuje wiotkość policzków i podbródka
  • niweluje fałdy nosowo – wargowe
  • podnosi opadnięte kąciki ust

Ulthera – zastosowanie i zalety

Lifting przy użyciu Ulthera jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i organizmu Pacjentów.  Zabieg cechuje się nieinwazyjnością. Oddziałuje na tkanki miękkie skóry twarzy, nadając im lub przywracając młody i odżywiony wygląd. Dzięki swojej uniwersalności sprawdza się także przy poprawie innych partii ciała. Zastosowanie Ulthera polega na naturalnym wpływie na fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Wykorzystywana podczas zabiegu energia inicjuje gojenie się ran, przyspieszając i jednocześnie skracając okres rekonwalescencji. Skóra przestaje być zwiotczała, ale jest odżywiona i naturalnie odmłodzona. Zaletą tej metody jest natychmiastowa możliwość powrotu do wykonywania czynności dnia codziennego.

Przebieg zabiegu

Metoda Ulthera wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem specjalistą, co zapewnia Klinika Esteticmed. Ekspert ocenia stan tkanki podskórnej Pacjenta, by móc dopasować odpowiednio do jego oczekiwań i potrzeby, nasilenie mechanizmu Ulthera.

Klinika Esteticmed Bieńkowscy wykorzystuje system ultrasonografii, co umożliwia wniknąć w tkankę podskórną Pacjenta i ocenić jej stan. Gwarantuje również dokładne i precyzyjne skierowanie energii fal ultradźwiękowych na wybrane miejsce i odpowiednią głębokość, jak i właściwy dobór częstotliwości i natężenia tych fal. Wykorzystane ultradźwięki wpływają na obkurczenie skóry, a co za tym idzie poprawę jej estetyki.

Efekty pozabiegowe widoczne są już po jednorazowej sesji, jednak te właściwe pokazują się stopniowo, ale są przy tym długotrwałe. Czas pojawienia się pozytywnych zmian estetyki zależny jest od produkcji i dojrzewania nowego kolagenu w organizmie. Na co właśnie wpływają zastosowane przez specjalistów fale ultradźwiękowe w systemie Ulthera. Wynika również z osobistych uwarunkowań Pacjenta. Zabieg może być powtarzany, po zaniku efektów.

Zabieg cechuje się niewielkim odczuwaniem bólu, podczas jego trwania (20 – 90 minut), co jest spowodowane impulsami fal dźwiękowych. Eksperci Kliniki Esteticmed Bieńkowscy proponują indywidualne zażycie środka znieczulającego lub wykonaną w klinice iniekcję domięśniową. Ma to na celu wzmocnienie komfortu Klientów podczas trwania liftingu.

Eksperci Kliniki Esteticmed Bieńkowscy o zabiegu liftingu twarzy metodą Ulthera

Specjaliści Kliniki zapewniają o nieinwazyjności i wysokim poziomie bezpieczeństwa na organizm Pacjenta. Zabieg jest małobolesny, a jego skutki widoczne natychmiastowo i utrzymujące się długi czas. Lekarze dbają o profesjonalne podejście do każdego z Klientów, zapewniając im profesjonalną opiekę przed, podczas trwania zabiegu oraz po jego zakończeniu. Polecają tą metodę tym, którzy chcą nadać swojej twarzy lub innym partiom ciała naturalnie młody wygląd, poprzez nadanie objętości. Ulthera nie jest metodą chirurgiczną, co oznacza, że bezwzględnie rezygnuje z pomocy lekarza plastycznego i skalpela. Nie naraża skóry na widoczne uszkodzenia, a ogranicza się do lekkiego rumienia, znikającego kilka godzin po wykonanym zabiegu.

Więcej na: http://www.esteticmed.pl/kontakt/bydgoszcz